כן, זו התקופה הזו בשנה

בעוונותיי, אני מייעץ בימים האלה לאחת המפלגות המתמודדות לכנסת. באמת, אנשים טובים מאד, ואני די סבבה עם הפרוייקט הזה, אבל זה אומר הרבה עבודה, אכילה לא מסודרת, שעות שינה לא שגרתיות וגם לא מעט מתח. לא בדיוק זמן טוב בשביל מקבץ (Cluster Headache), שזה בדיוק מה שקיבלתי בשבוע שעבר.

בינתיים מדובר על שבעה התקפים, אם ספרתי נכון. אכזריים במידה נדירה. קצת כמו לפני שנה וחצי – המקבץ שהביא להולדת הבלוג הזה – ואפילו קצת יותר. כל לילה (מלבד אחד), לפעמים גם במהלך היום (כלומר, פעמיים ביום) ובכל פעם במשך כמה שעות. סיוט אמיתי.

טוב, אמרתי לעצמי, פוליטיקה זה דבר רע – אפילו כשמדובר בחבר'ה הטובים – ומתח זה רע ולא לישון כמו שצריך ולא לאכול בזמן זה בכלל גרוע. וגם הגב תפוס לי לאחרונה…

אבל מסתבר שלא רק אני בעסק. בימים האחרונים נתקלתי בחצי תריסר אנשים שדיווחו על כאבי ראש ממגוון סוגים שתוקפים אותם בימים האלה. מזג האוויר? זיהום אוויר? שינויים ברומטריים? לא ברור. מה שברור – לי לפחות – הוא שמדובר בתקופה של כאבי ראש להרבה אנשים. אם גם אתם סובלים, אתם יכולים להרשות לעצמכם חצי נחמה.

7 thoughts on “כן, זו התקופה הזו בשנה

 1. שוקי, זה לא יכול להמשך כך. תלמד מסינדרלה: כשהשעון מצלצל, עוזבים באחת את העיסוק של אותו רגע ועוברים לסדר העדיפויות הנכון.
  מהתיאור שלך עולה שאתה עובד בלקבל מיגרנות.
  אולי מספיק שבשעות קבועות תאכל משהו הולם שתישא איתך, גם אם לא ארוחה של ממש. אוכל במיצוב של תרופה.
  (אולי כתבת על זה. אין לי כח לקרוא בשעה זו)
  ומתח – סליחה, הכל תלוי בך? מה עם פרפרי כל העולם שאתה אפילו לא יודע על קיומם? תעשה מה שאתה יכול באופן סביר ותעצור. אתה עובד גם אצל שוקי, ומחוייב לתת גם לו עבודה טובה.
  סוף הטפה פולנית.
  בהצלחה ובאהבה

 2. מוזר – יש גם אצלי התאמה לתקופות אלו.
  קיבלתי בדצמבר-ינואר התפקים מאד חזקים ולא היתה תקופת התקפים כבר כשנה וחצי.
  אבל הייתי בקצה השני של העולם – כך שאני לא חושב שזה קשור לא מזג אוויר.

 3. איזה קטע, אני לא ידעתי שאני סובלת מזה עד שקראתי את התסמינים של המיגרנה בויקיפדיה. קרה שפעם בשלושה ארבעה חודשים סבלתי מכאבי ראש איומים עד שהייתי משתיקה את הילדים. לא יכלתי אפילו לשמוע ציוץ הכי קטן מהם ולא יכלתי לקום בבוקר לשירותים מרוב הכאבים שהיו לי. כל צעד היה בום בום בום כאילו דופקים לי שם עם פטישים.הגעתי לאתר שלך ב"מיקרה". אם כי אינני מאמינה במיקרים בעולם כלל. הכל בהשגחה. אולי דרך האתר הזה אוכל למצוא מזור לבעייתי. אני שמחה שכתבת על כך כי…. כן, מסתבר שצרת רבים – חצי נחמה…! דרך אגב – ב"ה אני לא חוויתי שום בעיה עם אור חזק, אך כן חוויתי בחילות איומות על הבוקר. הזכיר לי את ההריונות שלי…. (לא התגעגעתי)

 4. לא ייאומן. גם לי! גם לי!
  שבוע שלם, שכמעט מדי יום יש לי מיגרנה, שלא נעלמת אחרי רילרט 40,
  וחוזרת בערבים, אל תוך הלילה.. לא ישנה טוב כבר ימים.
  נו, צרת רבים…?

  שמישהו יגאל אותי מהכאבי ראש הנוראיים האלה,
  לצוואר שלי אין כבר "קנקים" לספק..

 5. למרות שגם אצלי יש את השילוב הלא מחמיא בעליל של
  ויכוחים פוליטיים+תקופת מבחנים באוני'+ישיבה מול מסך של מחשב במשך שעות

  אבל עדיין, אכלתי 'בריא', ישנתי 'נכון'. כנראה שמשהו חסר..

 6. לילי.כך שמעתי מרופאים בכירים בארץ שהשמוש ברילרט כדור ליום זה ממש רולטה רוסית.ואני אצטט אם יהיה לך מזל אתה תקבל התקף ל ופשוט תיתפגר. במיקרה השני יהיה ארוע מוחי ותהיה לחולה זוגיות עם תאילנדי ללא תאריך לכי תדעי אם זה נכון ואמיתי. או שהקופות חולים מנסים להפחיד ןלחסוך בתרופה היקרה. אני בלית בררה ממשיך כבר כשנתיים ככדור ביום עם מתן זריקות[טיפול מונע] אימיטרקס שלא עוזרות במיוחד..הרבה בריאות ושנה טובה לכולם ועם חתימה טובה

השאר תגובה